| viespe95 a întrebat:

Dupa ce am formatat laptop-ul si am instalat Fifa 13 imi merge sacadat. Inainte imi mergea perfect. Care ar fi problema. Am procesor i5, placa video Intel HD Graphics Family, 4GB Ram. Am instalat Windows 7

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Incearca sa schimbi rezolutia, am patit si eu asa cu XP Sp3.Credeam ca e windowsu-ul de vina, injuram service-ul care mi l-a formatat ca aveam senzatia ca daca tot mi l-au facut gratis ca asa e abonamentul la internet, si-au batut joc de mine sau ca e placa video stricata.Incearca cu rezolutia si daca tot nu merge, inseamna ca e posibil sa fie placa video.Rezolutia sa fie 1280 by 1024 pixels.
Bafta