| Tatar_Alexandru_1983 a întrebat:

Salutare, nu de mult mi-am achizitionat un laptop fujitsu lifebook A530 cu urm componente: Procesor i3 2.53Ghz, 4GB Ram, Placa video : Intel® Graphics Media Accelerator HD de 1696 MB. Mi-am instalat windows 7 ultimate, si mi-am actualizat toate driverele la zi. Problema e ca imi merge sacadat in toate jocurile gen: Metin2, Samp, Assassin's Creed 3, desii nu ar trebui sa am probleme cu ele, imi merg sacadat chiar si setate pe low. Nu stiu ce sa-i mai fac. Ma puteti ajuta va rog? Dau funda, Multumesc!

6 răspunsuri:
| HTH a răspuns:

Ce generatie e procesorul? Placa video cred ca e slabuta.

| Tatar_Alexandru_1983 explică (pentru HTH):

Processor: Intel(R) Core(TM) i3 CPU M380 @ 2.53 GHz. Nu stiu de unde deduc generatia...

| HTH a răspuns (pentru Tatar_Alexandru_1983):

E slabut pentru jocurile astea.

| Tatar_Alexandru_1983 explică (pentru HTH):

E vorba de metin2 frate, joc de 10 ani. Samp care cere 520 MB ram si placa video mult mai slaba ca a mea.

| Tatar_Alexandru_1983 explică (pentru Tatar_Alexandru_1983):

In fine, o sa mai astept si alte pareri, multumesc pentru a ta!

| HTH a răspuns (pentru Tatar_Alexandru_1983):

Mi-am zis doar parerea, nu joc jocurile astea si nu stiu ce specificatii cer. Cu placere!