| Simbol1 a întrebat:

Dupa ce mori in wow te duci la fantoma aia si iti ia 25% duritate din iteme cum refaci itemele cu duritate mazima sau ce trebuie sa faci sa nu mai iti scada?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Este normal sa iti scada, este penalizarea pentru ca tu te duci la Fantoma aia. Daca te duci acolo unde ai murit tu nu iti mai ia asa de mult din rezistenta armelor. Ca sa iti repari itemele te duci la ori ce armorer dintr-un oras.

| Simbol1 explică (pentru Mihai_Razvan_1995):

Si unde gasesc armoreru si costa ceva sa le repar?

| Mihai_Razvan_1995 a răspuns (pentru Simbol1):

Nu costa foarte mult, gasesti armoreri in oras, gen Ș Weapons Dealer, Armor dealer etc.

| Simbol1 explică (pentru Mihai_Razvan_1995):

Care e cel mai apropiat de stone watch Tower

| Mihai_Razvan_1995 a răspuns (pentru Simbol1):

Nu stiu exact. Nu ma mai jucat wow de cativa ani, Deschide harta si poti vedea acolo mai exact.