| Ciufu a întrebat:

Dupa parerea voastra!
va rog raspundeti doar cei care joaca acest joc.
Care e cel mai bun caracter dupa parearea voastra la (League of Legends)(argumentati).
ATENTIE DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Coca_Matei_Dragos_1985 a răspuns:

Joc L.o.L. de un an, am lvl 30, sunt pro as putea zice. Acestea sunt intrebari stupide, cel mai bun campion este acela care iti place. De exemplu, campionul meu preferat este Katarina.
Si nu exista evolutii, referitor la raspunsul de mai jos, alea se numesc skin-uri si sunt doar alte infatisari ale personajului, nu esti mai puternic daca le deti sau altceva, sper ca te-am ajutat, bafta!

1 răspuns:
| YESname a răspuns:

Eu zic ca printu ala la ultima evolutie