| anonim_4396 a întrebat:

Dupa voi care este jocul vostru preferat? Si nu as dori sa vad retardati fara viitor spunand doar atat : METIN, offff cel mai de rahat joc din lume!
Daca aveti un joc adevarat raspundeti!

3 răspunsuri:
| robertos41 a răspuns:

Jocuri adevarate sunt : Call of Duty MW3, Battlefield 3, NFS World,WarThunder(BETA), Battlefield PlayForFree, World of Tanks, World of Warplanes(BETA), World of Battleships(nelansat) mai vrei?

| Teo0stuff a răspuns (pentru robertos41):

Dece nu... mie unu imi plac jocurile pc ca: prototype, assasin`s creed, mirror`s edge, mount and blade, left 4 dead care nu sunt online... dar imi plac si cele online ca : s4 league, roblox

| Adriana_Enache_1975 a răspuns:

Mie (Marius) imi place PES si jocurile gen Counter Strike.