| vlad_2771 a întrebat:

E bun pc:sistem de operare:windows 7 ultimate 32-biti; procesot:Intel(r) core(tm)2 cpu; ram: 2; placa video:nividia getforce 9500gt? pareri sincere si cat mai mullte,daca se poate si cateva jocuri(far zombi, cyborg etc)

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Salut, sa zicem ca e bun pentru inceput. am avut si eu 9500gt si nu era prea stralucita(fiind o placa video low end nu e destinata jocurilor). dar mi-a permis sa joc jocuri destul de pretentioase gen crysis, assassin's creed, starcraft 2, ultimile doua prince of persia, bioshock, nfs undercover, portal 2, call of duty 4, 5, 6, dead space, mirror's edge, borderlands.

| vlad_2771 explică (pentru Zangetsu):

Da asa e placa e cam low dar mie imi merge fifa 11 si fifa 12!

1 răspuns: