| robijam a întrebat:

Elder Scrolls V Skyrim sau Fallout 3? De ce?

6 răspunsuri:
| robijam explică:

De ce sa iti dau funda, doar ca daca se uita cineva la profilul tau, si vede pentru ce ai luat mai zice de mine ca is prost.

Răspuns utilizator avertizat
| alexandru2797 a răspuns:

Fallout 3; pentru ca daca l-ai jucat inseamna ca iti plac jocurile de tip Open World/ post apocaliptic si in care poti sa schimbi pe parcurs povestea jocului, dar si pentru ca ai abilitatea de a creea arme etc. (stiu asta pentru ca si eu am jucat jocul)

| robijam explică (pentru alexandru2797):

Si eu stiu si chiar imi place l-am terminat cu toate packurile gen BoS sau The Pitt.