| euBaxTeR a întrebat:

Era un desen pe cartonnetwork : 3 baieti se jucau un joc pe caluculator si apareau portale prin care monstri ieseau din joc stie cineva desenul si daca exista in realitate acel joc pe care il joaca ei?

plzz raspundeti repede dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| MickyMouse1999 a răspuns:

Level Up(numele in engleza)Si in romana pe CartoonNetwork se numeste Invincibilii!happyFundahappy

5 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Da, jocul e pe Cartoon Network.com
E o copie Torchlight
http://www.cartoonnetwork.com/......index.html

| Andr3y25 a răspuns:

Desenul se numeste Level Up, jocul exista dar nu este ca in desen..Este un joc 2d.

| JumperGhost a răspuns:

Desenul se numea Forta Suprema parca asa era da scrie in engleza!

| IhateGreen591 a răspuns:

Nu exista jocul in realitate si eu l-am cautat dar nu l-am gasit.

| euBaxTeR explică (pentru IhateGreen591):

Eu am gasit jocul si l-am download pe gratis