| madsnap a întrebat:

Era un joc numit faunasphere mai demult pe care il iubeam la nebunie.Stiu ca jocul s-a inchis si de atunci nu am mai gasit un joc atat de fantastic si original. Va rog spuneti-mi daca stiti vreun joc online la fel de fain ca si faunasphere. PS:fara webkinz, pandanda, moshy monsters, animal jam, club penguin

2 răspunsuri:
| ZuCris a răspuns:

M-am jucat si eu jocul apoi am incercat un joc RolePlay suuper, se numeste Habbo, incearca https://www.habbo.com/

| madsnap explică (pentru ZuCris):

Am jucat deja de mult jocul ala, nu mai stii si altele?