| Annelise1997 a întrebat:

Era un joc online, unde puteai sa cresti si nivel, si la un moment dat puteai sa iti deschizi fabrici, de droguri, de bauturi, diferite fabrici, puteai sa ai prostituate, sa cumperi masini si o gramada de alte lucruri...stie cineva?

3 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Mafiacreator? sau altceva de gen?

| Annelise1997 explică (pentru Santo2190):

Nu sad
Altceva, stiu ca la primul nivel erai gen pe strada si acolo aveai o masina, o femeie, un caine, un pierde vara si la fiecare in parte le faceai ceva si iti crestea nivelul...

| Santo2190 a răspuns (pentru Annelise1997):

Nu stiu imi pare rau.