| Booklover a întrebat:

Era un joc pe Cartoonnetwork cu casa foster in care iti faceai un prieten imaginar si te plimbai prin toata casa, prin gradina, peste tot! Avea si misiuni...stie cineva cum se numea? imi placea asa de mult si acum nu il mai gasesc cryingsi daca poate sa imi dea si linkul big grin

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

rolling on the floor mai va uitati si acum la desenerolling on the floor te duci pe site-ul oficial cartoonnetworklaughing si cauti acolo: fosterrolling on the floor si vezi toate jocurilerolling on the floor

| Booklover explică (pentru ThEEmperoR):

Asta stiu si eu sa fac iti multumesc de raspuns big grin dar jocul nu il gasesti in lista.....si ce are daca ne mai uitam la desene? ce ti se pare asa de exagerat?