| cosminzk8 a întrebat:

Eroare in GTA IV! Cand incerc sa instalez GTA IV imi da eroarea "Your system is incompatible with %p" am incercat sa gasesc pe internet solutii dar nu am ajuns la o rezolvare.Am incercat sa pornesc setup-ul ca administrator, degeaba.Am inteles ca ruleaza doar cu XP SP3 si Vista SP1? Folosesc Windows 7 Ultimate x64!

4 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Ai pc-ul prea slab.

| Cristiyang a răspuns:

Gta IV frate are 14 G nu iti merge deoarece procesoru si rami nu au destula putere ca sa intre in joc.Pe romaneste nu ai pc destul de bun pentru jocu asta! funda?happy

| cosminzk8 explică (pentru Cristiyang):

Ce legatura are spatiul pe care il ocupa cu rularea? am 4GB de Ram si procesor de 2, 80 Ghz happy

| Cristiyang a răspuns:

Atunci bagati un windows bun