| xiiSmoke a întrebat:

Eroare pornire metin 2. Eroarea se numeste LOG iar in casuta scrie Fatal error! Python file library not found. Va rog solutii in afara de a schimba windows. Dau fundA big grin

2 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Du-te pe forum metin 2 si vei gasi o categorie special pentru erori si probleme din joc... posibil sa fie o eroare general si sa gasesti solutia imediat daca stii sa cauti.

| xiiSmoke explică:

Da dar este un metin privat si nu are ghiduri de genul tongue Metin2 energy (Divinity)