| Elvis_Mihai_1998 a întrebat:

Am incercat sa imi iau cs si nu imi intra in el dau pe iconita si nu ruleaza nimic si am incercat si niste metinuri dar imi da ao eroare: FATAL ERROR! PYTHON LIBRARY FILE NOT EXIST! Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| GennJayJay10 a răspuns:

I primul rand reinstaleaza windows sau verifica daca a instalat toate driverele corect pentru metin2 trebuie sa ai neaparat instalat Microsoft visual C++ 2005, 2008, 2010, 2012 dar si network framework 4.5 sau 5.0 nu mai stiu care e cea mai noua sau daca a aparut 5.0

| Sl4rk a răspuns:

Nu ai de ce sa bagi windows-ul
instaleaza doar python
unele programe facute in el nu ruleaza fara el (exact ca la java)