| NightcoreMusic a întrebat:

Erori PC!

Salut, am o ica problema la pc-ul meu, mereu cand bag un joc in bara pentru a face ceva in pc, sa schimb o melodie sau altceva, cand intru inapoi ma scoate si baga jocul in bara, intru iar apoi iar ma scoate, si trebuie sa tot fac asa de vreo 6-7 ori, cateodata merge din prima, daca stie cineva de ce se intampla asta, pls da-ti-mi un hint

PSl Am windows10 Pro activat!

8 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Cel mai sigur e problema de hardware. Incearca sa suplimentezi RAMii.

| marian37 a răspuns (pentru PainTech):

Asta cred si eu. Memoria RAM este insuficienta pentru jocuri, dar sa mai deschizi si alte programe. Eu nu ii sugerez sa upgradeze acel laptop antic doar daca nu dispune de un buget.

| NightcoreMusic explică (pentru marian37):

Antic? l-am cumparat acum 2 luni laughing)

| NightcoreMusic explică (pentru PainTech):

Nu este adevarat, nu este de la rami, am rezolvat, am avut un virus, mersi oricum

| marian37 a răspuns (pentru NightcoreMusic):

Daca cumpar primul pc din lume CHIAR ACUM, inseamna ca nu e vechi? laughing

| NightcoreMusic explică (pentru marian37):

Te bagi in seama aiurea#aireport

| marian37 a răspuns:

Specificatii pc?

| NightcoreMusic explică (pentru marian37):

4Rami
1tera GB
laptop Acer
Intel celeron procesor n3350

cam asta scrie pe eticheta