| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca, daca scot capacul pc-ului se misca mai bine la jocuri? Am inteles ca se misca mai bine deoarece isi face racirea mai bine

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Da,este adevarat

| VanHelsinG007 a răspuns:

Si da, si nu. daca ai un pc praf poti sa scoti tu toate capacele ca tot degeaba le scoti. daca ai un pc performant ai si o ventilatie buna!

| EuVlad13 a răspuns:

Nu este adevarat.Degeaba scoti capacul.Problema la jocuri este de la placa video sau rami.Si virusi contribuie la miscarea mai lenta a jocului.Deci este o prostie sa scoti capacul pc-ului