| SlenderMan299 a întrebat:

Este adevarat ca daca vrei sa joci online pe xbox 360 trebuie sa platesti lunar o suma de bani? Vreau raspunsuri detaliate.

3 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

E gratis. Trebuie doar sa ai consola nemodata ( sa te joci jocuri originale, si sa iti faci un cont pe gmail- care e tot gratis)

| Oridiu123 a răspuns:

Trebuie sa platesti! pe luna sau pe 3, 6, 1 an pentru a intra pe net, a juca multyplayer doar Single poti juca daca nu dai bani :d si sunt scumpe jocurile!
Cumpara Ps3 e gratis si e mai fain parerea meabig grin

| mitzyx2 a răspuns:

Este adevarat...pentru a juca online iti trebuie xbox gold care costa bani. Daca vrei sa nu joci online poti juca fara xbox gold