| Niculica_Andrei_1990 a întrebat:

Trebuie să plătești niște bani ca să joci online pe xbox one / xbox 360?

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

Da, iti trebuie XBOX Live GOLD ca sa te poti juca online. Eu recomand PlayStation 3/4 in care Online-ul este gratis, sau si mai bine PC-ul, daca ai bani sa-ti faci unul.

1 răspuns:
| TheBrockerFTW a răspuns:

Da,trebuie sa ai un abonament Live Gold, sau poti face o luna gratis de proba(daca nu ai avutniciodata un abonament). Atentie, daca ai consola piratata nu cred ca poti!