| Auras95 a întrebat:

Este adevarat ca laptopurile se strica repede?

De exemplu eu vreau sa imi cumpar asta

Laptop Asus K55VD-SX209D cu procesor Intel® CoreTM i3-3110M, 2.40GHz, Ivy Bridge, 4GB, 500GB, nVidia GeForce 610M 2GB, FreeDOS, Black

Brand: Asus
Tip memorie:
DDR3Diagonală: 15.6 inch
Frecvență procesor: 2400 MHz
Capacitate memorie: 4 GBRezoluție: 1366 x 768

4 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Daca nu poate sa respire, se incalzeste prea tare si intr-o zi crapa. Sa ai grija unde il tii, in nici un caz pe covor, pe pat sau undeva unde nu poate sa scoata aerul cald.

In legatura cu acel laptop, daca il cumperi pentru jocuri vei fi dezamagit. Placa video este slaba. Cauta ceva mai bun.
Ex : http://www.emag.ro/......DNYRXBBBM/
Are procesorul mai slabut dar este mai bine echipat pentru jocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun...cumpara-l

| Dragonisgaby a răspuns:

Nu este adevarat cine ti-a spus asta?
Acum daca ai grija de el il intreti normal ca o sa tina btw un laptop destun de fain happy

| LoveisallIneed a răspuns:

Eu am un laptop de 13 ani.ma rog nu il mai folosesc deoarece nu are aceleasi calitati ca unul din zilele noastre insa este functionabillaughing