| xFlavy a întrebat:

Este bun acest laptop pentru jocuri? http://www.flanco.ro/......intiu.html

Răspuns Câştigător
| EU19 a răspuns:

Laptopul este in general pentru portabilitate.Nu este foarte bun in gaming.Din ce vad eu acolo e pe integrata.Un laptop si asa e mai slab in gaming decat un pc dar asta mai e si pe integra.Dar e bun pentru office, lucru acasa, web browsing.Pe youtube te vei uita la videoclipuri in hd.
E alegerea ta, dar cred ca se poate gasi ceva mai bun in bani aia.

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu este bun pentru jocuri, daca vrei jocuri fa-ti pc pe piese cu minim 1500 lei

| Londonezul a răspuns:

Depinde ce jocuri

| LordOfGamingRo a răspuns:

Decat sa iti iei un laptop mai bine fa cum a zis bogdan, fa-ti un PC pe piese, asa poti sa iti construiesti tu un PC pentru Gaming. (un PC pentru Gaming se incadreaza intre 1500-2000 lei, dar poate sa fie si mult mai scump).