| FlorinIurascu a întrebat:

Este bun acest pc pentru jocuri? daca da in cate fps uri merge gta 5 minecraft cs go etc? https://www.cel.ro/......xNz0tNw-l/

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Da! Este foarte bun pentru jocuri! Va merge pe el orice joc existent la ora actuala. Pe gta 5 vei avea cel putin 200 fps-uri si pe cs go la fel!

| Lupică27 a răspuns:

Pc-ul e bun in pretul asta, dar eu nu as lua, mi l-as face pe bucati.
Jocurile alea specificate de tine le poti juca decent pe orice pc aproape, nu iti trebuie vreo racheta.