| Eu_Bogdy_1998 a întrebat:

Este bun telefonul Allview P5 Alldro,este de calitate,are cineva, tine bateria si rezista in timp, ce credeti, este bun?

2 răspunsuri:
| oldschoolrom a răspuns:

Sunt de acord cu ce zice Adrian.Doar un minus, bateria de 1800mAh tine totusi putin in rest bun pentru pretul lui.

| CCAdrian a răspuns:

Salut! Da este foarte pun telefonul Allview P5 alldro mi se pare extraordinar de bun pentru pretul lui asa de mic.Da este de calitate, am avut si nu m-a dezamagit, pe mine ma tine cat timp il butonam continu vreo 1-2-3 ore depinde ce faceam pe el, da rezista in timp destul de mult eu l-am vandut pe fostul deoarece am gasit alt telefon care ma atragea mai mult, eu cred ca este un telefon foarte bun.