| Eu_Bogdy_1998 a întrebat:

Este bun telefonul Allview P5 Alldro,este de calitate,are cineva, tine bateria si rezista in timp, ce credeti?

2 răspunsuri:
| oldschoolrom a răspuns:

Observ ca Dragutzandreiutza spune ca bateria dureaza cam 2 zile.Pe mine ma tine o zi si nu stau pe internet ori sa ma joc mai mult de 1 ora si jumatate.Acumulatorul este de 1800 mAh de aceea nu tine mult insa are un ecran mare, memorie interna buna, camera de 8mp e buna nu exagerat dar merge mai ales ca are si blit si autofocus.Procesorul de 1ghz este si dublu deci mare, e bine ca are si loc de 2 cartele.Pentru pretul lui este foarte ieftin.Merita.

| AndreSiAtat a răspuns:

Buna! Cea mai buna prietena a mea are telefonul acesta si este de calitate .....si bateria dureaza cam 2 zile daca tot timpu te uiti pe elwinking