| wallbang420 a întrebat:

Este bun un gigabyte gtx 750 ti combinat cu un i3 10100f la csgo? cam cate fps scoate si inca ceva, duce gta 5 in 75+fps? Daca nu, ce alta placa video imi recomandati sa fie ieftina si buna?

1 răspuns:
| toohie a răspuns:

Salut, GTX 750 TI combinat cu i3 10100f pentru CS:GO este destul de ok. Te va duce in jur de 150-200 fps. Daca vrei iti pot da link cu un cont de YT care face benchmark-uri si acolo poti vedea mai multe combinatii pentru diferite jocuri. Sper ca ti-am fost de folos :)
https://www.youtube.com/watch?v=mjJD6EwZe0U