| Skayo a întrebat:

Este buna placa pentru jocuri?
[Imgur](http://i.imgur.com/ZMv8xJd.png)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, setarile de grafica ale jocului si setarile de performanta, nu nivelul de dificultate, ultra high estea mai buna performanta a jocului asta daca ai si pc bun.

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

E destul de buna, tinand cont ca e nVidia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este buna, depinde si de setarile jocului: gen ultra/high/medium, etc. Depinde de mai multe+ de joc.

| Skayo explică (pentru anonim_4396):

Ultra/high/medium cand spui asta te referi la gradul de dificultate sau la rezolutie...ca nu inteleg.

| Skayo explică (pentru anonim_4396):

Aha....am inteles.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Skayo):

Nu, setarile de grafica ale jocului si setarile de performanta, nu nivelul de dificultate, ultra high estea mai buna performanta a jocului asta daca ai si pc bun.