| 999calin a întrebat:

Este Call of duty pe cale sa devina un joc cu o comnitate prosta si un joc urât de oameni?(precum minecraft)

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Call of Duty e de ani intregi un joc cu o comnunitate proasta si urat de oameni laughing

| alexboss2020 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi, lumea nu uraste niciun joc, si minecraft nu are o comunitate proasta

| T2LS a răspuns:

Nu cred că Minecraft-ul este o comunitate proastă și un joc urât de oameni. Totuși, Call of Duty, în general, se îndreaptă spre o comunitate de oameni ofticați și de vârstă mică.

| Peagu_Mihai_1986 a răspuns (pentru T2LS):

Amm Minecraft-ul este o comunitate proasta si un joc (nu neaparat foarte urat) urat de oameni deoarece este plin de copii ca si CoD.