| AlinCosty a întrebat:

Este safe sa cumpăr o cheie de la GeForce Now de pe Kinguin? Va rog să-mi spuneți toate detaliile! Dau fundă!
Am văzut pe site(Kinguin) ca îți trebuie la CPU 3. 1GHZ dacă am mai puțin gen 1. 9GHZ mai funcționează?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Depinde ce cheie; daca e o promotie ce necesita sa ai o varianta de placa video gen 2060 si tu ai 750 logic ca n-o sa te ajute sau pc-ul n-o sa duca jocul sau o sa mearga extrem de greu. Vezi calificativele celui care vinde cheia, si alte criterii.