| Bozghy_COstiuc_1996 a întrebat:

Este un joc cu o naveta spatiala de merge pe niste benzi de muzica in multe culori in care trebuie sa iei niste cufere colorate si sa te feresti de cele inchise si prinzi viteza in ritm cu muzica din joc l-am vazut odata pe youtube, dar nu stiu cum se numeste! M-ati putea ajuta va rog frumos, daca se poate si un lick cu download! Multumesc anticipat (funda)!

2 răspunsuri:
| Bozghy_COstiuc_1996 explică:

Am aflat cum se numeste jopcul, este vorbade de AUDIOSURF!

| Ciufud_Ady_1993 a răspuns:

Acela nu cred ca este joc cred ca este vorba doare de un simplu videoclip(Skrillex)