| KillerBunny1500 a întrebat:

Hei, cum mai e pe la voi? In fine, trebuie sa ii cumpar un cadou unchiului meu si nu prea am nicio idee despre ce ii place... Are 40 de ani (daca asta ajuta), poarta culori inchise, dar mai face si exceptii, n-as putea spune ca e elegant, as spune sportiv, dar nu face vreun sport... Idei de cadouri, atat cer. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niste adidasi cu 150 lei www.adidasitai.ro

| KillerBunny1500 explică (pentru mgtow):

Nu ii stiu marimea... Dar multumesc oricum!

| mgtow a răspuns (pentru KillerBunny1500):

Te uiti la papucii lui si vezi marimea

| Flaviia16 a răspuns:

Buna! Eu zic ca ceva de tipul acesta sigur i-ar placea :

http://www.artizanat-cadouri.ro/......i-paharele

Daca ai si magazinul Dedeman in oras e bine pentru ca acolo gasesti asa ceva la 30-35 lei

| KillerBunny1500 explică (pentru Flaviia16):

In momentul asta mor de ras... Ceva in genul asta i-a cumparat el tatei anul trecut. Mersi mult totusi, apreciez!