| TheDestroierKingOfDark a întrebat:

Este un joc in care tu esti un omulet si trebuie sa faci fase la unu mos tacnos intr-un anmit timp sai mazgalesti poza cu maicasa si pana le face pe toate tu trebuie s ate ascunzi cand sa nu te vada si undeori trebuie sa te feresti d ecainele lui dau funda si vot cine stie cum se numeste jocul!

5 răspunsuri:
| sPec1aLxD a răspuns:

Neighbours from Hell

| WoKy a răspuns:

Casa vecinului...Are mai multe variante(1, 2,3, 4,5 si varianta porno) dai un search pe google si gasesti
FUNDA? big grin

| Niciunnume a răspuns:

Sa stii ca ceaparu are dreptate se numeste the neighbor(vecinul)

| GabytzGabytzu a răspuns:

Vecinul se numeste. Funda?