| Adinag a întrebat:

Bună, ăăă... sper că nu deranjez. Mă întrebam doar dacă știe cineva cum se numește jocul acela pe telefon, probabil că e pentru Android, acela în care îți faci poză la față, apoi ea apare pe capul unui omuleț mic cu cap mare pe care îl împuști și îl bați. Mulțumesc oricum.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Nu cred ca are cum sa fie asta https://play.google.com/......ps/details dar seamana intr-un fel? Ai ceva mai multe detalii? Vrei exact aplicatia aceea sau ceva gen?

| Adinag explică (pentru CM7YRE):

Mda...nu e asta. Iti faceai poza la fata si foloseai diferite arme gen pistol si altele mai mari ca sa lovesti omuletul cu poza capului tau pe capul lui laughing. E complicat, in fine. Multumesc oricum. Si am incercat si jocul tau si e destul de tare. Mersi :*