| Floryn9 a întrebat:

Este un program anume unde ma pot juca jocurile de pe Magazin Play pe PC sau ceva de genu asta? Asa mi-a zis un coleg...dar eu nu stiu, spuneti-mi voi, si cum se cheama? funda!

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

E un program care imita o tableta cu android si se numeste bluestacks.

http://www.bluestacks.com/app-player.html

| Floryn9 explică (pentru AlexanderAdrian):

Imi da o eroare, asa ca nu functioneaza programul!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Floryn9):

Eu il folosesc pe windows 7, cred ca in orice caz ai nevoie de cel mai recent.net framework de la Microsoft, poate de-asta sau cel mai nou flash player. Daca-ti da eroare ii lipseste ceva sau e win-ul prea vechi

| Floryn9 explică (pentru AlexanderAdrian):

Aaa, si ce-ar trebui sa fac? Adica ce program/e sa instalez? Si eu folosesc Win 7!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Floryn9):

Eu repet, Bluestacks merge foarte bine pe Win 7 ultimate CU SP1 instalat si ultima varianta de flash player si.net framework care e 4.5 daca nu ma insel. Vezi sa ai toate astea, daca nu si nu, e ceva in neregula cu windows-ul tau.