| bosssimleu a întrebat:

Este vreo problema daca las calculatorul in sleep mod? cand sunt plecat de acasa? Se intampla ceva problema cu el?

4 răspunsuri:
| itexpert a răspuns:

Absolut nicio problema, lucrez intr-un sediu unde sunt lasate peste 300 de calculatoare pe sleep la sfarsitul turei pana a 2-a zi dimineata, iar vineri seara raman in sleep pana luni dimineata, unele din ele nu au mai fost stinse de luni intregi

| cristimihailov a răspuns:

Nu se intampla nimic. Ia insa in calcul ca s-ar putea la unele tipuri de conexiuni wireless sa fie nevoie sa le repornesti manual cand iesi din sleep mode.

In rest, pentru asta este facut. Sa il poti deschide rapid.
Poate daca nu te deranjeaza ca va consuma mai mult curent...

| PamyLove a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar eu de exemplu daca il las mult in "sleep mode" in cam 5minute, internetul se deconecteaza...

| bosssimleu explică (pentru itexpert):

Multumesc de sfat