| Andreea0612 a întrebat:

Oare are ceva daca tin calculatorul mereu pe sleep? Se poate intampla ceva?

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Desigur că nu, n-are nici o treabă şi eu îl ţin timp îndelungat şi n-a păţit nimic, ţine-l cu încredere.
O seară bună!

| pozeanimate a răspuns:

Nu se poate intimpla nimic rau, unii il tin cu anii pornit si nu este nimic rau

| Sika13 a răspuns:

Nu are nimica dar sa nu il scoti brusc din priza happy

| FenN1x a răspuns:

Nu se poate intampla nimic. Atata timp cand calculatorul (PC) tau este pe sleep, e ca si cum ar fi inchis, nu are legatura cu windows'ul, deci poti sa stai linistita.