| 1Bogdan7 a întrebat:

Eterna problema: Nu mai am pe ce sa ma mai joc, asa ca idei de a voi. Inafara de: Assassin's Creed 3, DMC Devil May Cry, Need For Speed Most Wanted 2012, The Amazing Spider-Man, Virtua Tennis 4, Wow, League Of Legends, Mass Effect 3, Sleeping Dogs, Far Cry 3, Call of Duty Black Ops II, Call of Duty Modern Warfare 3, Battlefield 3, Test Drive Unlimited 2, Tom Clancy's H.A.W.X. 2, Tomb Raider 2013, Saints Row The Third, Crysis 3, Borderlands 2, BioShock Infinite si cam atat pentru ca pe astea le-am jucat.
Merci anticipat. Funda!

5 răspunsuri:
| howsenselessdeathhowpreciouslife a răspuns:

Darksiders.:3 Joacă fratimiu si e misto rau. Durează pana il termini...laughing
Have fun.happy

| 1Bogdan7 explică (pentru howsenselessdeathhowpreciouslife):

Am uitat sa zic ca l-am jucat. Scuze.

| Dariusuu a răspuns:

Tu chiar nu te plictisești, am vrut să-ți recomand League Of Legends dar vă că l-ai jucat.

| Metin2Hidra a răspuns:

Pankiller, Hitman, cslaughing, Metin 2, 4story, World Of Tank, Pes, Fifa, Wolfenstein, Sniper Ghost

| Metin2Hidra a răspuns:

Metro,Hard Reset