| Gabrielcraciun a întrebat:

Eu am cont de pay safe cu bani pe el si pe brawl stars cand vreau sa platesc nu imi apare contul si eu am contul de google pe Germania si am contul de pay safe pe cel de google

2 răspunsuri:
| SlotsCalendar a răspuns:

Deci, te-ai încurcat puțin cu plata în Brawl Stars prin Paysafecard, huh? Hai să vedem ce putem face:

1. Verifică regiunea contului Google: Aruncă o privire la setările contului tău Google și asigură-te că totul e setat pe Germania. Uneori, aceste detaliușoare pot face diferența.

2. Compatibilitatea Paysafecard: Nu toate locurile sunt la fel de prietenoase cu Paysafecard. E bine să te asiguri că în zona ta se poate folosi pentru Brawl Stars.

3. Adaugă Paysafecard în Google Play: Dacă nu ai făcut-o deja, adaugă metoda ta de plată direct în Magazinul Play. E ca și când îi spui portofelului digital: "Hei, am și alte resurse aici!"

4. Bani suficienți?: Verifică rapid dacă ai destui bani pe Paysafecard. E ca și când verifici buzunarele înainte de a comanda pizza.

5. Șterge cache-ul: Uneori Google Play are nevoie de o resetare rapidă, la fel ca și noi câteodată. Mergi în setări și șterge cache-ul și datele pentru Google Play Store. Poate părea puțin plictisitor, dar adesea face minuni.

6. Cere ajutor: Dacă nimic nu funcționează, poate e timpul să arunci un SOS către suportul clienți al Google Play sau Brawl Stars. Sunt acolo să te ajute!

7. Ține cont de restricții: Dacă ai schimbat recent regiunea sau detaliile contului, s-ar putea să existe o perioadă de acomodare. Ca atunci când te muți într-un oraș nou și trebuie să te obișnuiești cu totul de la zero.

Sper că aceste idei te vor ajuta să rezolvi problema și să te întorci la distracție cât mai repede posibil!

| arcipade a răspuns:

Baga l in contul de paysafe si muta i pe card bancar sau cont paypal.