| Theo_Teodor_1996 a întrebat:

Eu am ps4. Pot juca online cu un prieten dacă are pc sau xbox?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salutari, merge doar cu un alt utilizator de PS4, dar ca sa joci online trebuie sa platesti undeva la 50 euro pe an daca nu ma insel, doar daca aveai tu XBOX One si el tot XBOX one, puteati juca fara probleme. dar asa nu se poate.

| Theo_Teodor_1996 explică (pentru Alexuţ02):

Ok mersi mult. Aboanment am deja am vrut doar sa stiu de chestia cu jucatul

2 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Salut.

Nu, nu se poate sa faci lobby-uri cross-platform. Daca ai PS4 va merge doar sa te joci cu prietenii care detin si ei PS4.