| Sm0k3 a întrebat:

Eu am tot cea ce imi trebuie ca sa-mi mearga jocul Halo Combat Evolved, adica am placa video, ram, spatiu, cat trebuie ca sa mearga perfect, dar mie mi se misca foarte greu, stie cineva de ce, va rog DACA stie cineva sa-mi spuneti va rog frumos

Multumesc! Primiti Funda :X

Răspuns Câştigător
| SPYKER a răspuns:

Salut asa mi-am loat si eu assassin cree'd si mie mi se misca in reluare uni mi-au spus ca poate sa fie de la windows...dar am windous 7 straight face

2 răspunsuri:
| KUBY78 a răspuns:

Stiu eu trebuie sa ti iei un mowse nou.

| catalinradu92 a răspuns:

Intra pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ si cauda acolo halo combat evolved dar sa iti instalezi java plugin si acolo iti spune daca atingi cerintele minime sa recomnate sau n le atingi