| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un cd cu drivere (adica alea care trebuie instalate dupa ce bagi windows-ul din nou, pentru ati mg sunetul, netul...) si vreau sa ii fac o copie acelui cd cu drivere adica sa pun driverele pe un alt cd astfel incat sa am doua cd-uri cu aceleasi drivere.Va rog ajutati-ma si pe mine, dau fundita celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| 0pufarinA a răspuns:

Bagi cd-ul cu drivere in calculator, il lasi sa se incarce, daca se deschide singur il inchizi. Intri in nero, si cauti copy cd. Dai pe el. O sa iti apara unde sa copiezi cd-ul, selectezi E sau numele partitiei in care iti este introdus cd-ul. Il lasi pana copiaza tot apoi o sa ti se dechida singur cd-romul (cd-wr, dwd-wr). Bagi celalat cd gol, inchizi usita si il lasi sa copieze cd-ul si gata.