| Jeryko a întrebat:

mi-am instalat un windows nou si sunetul se aude urat rau de tot bruiat... ce sa fac? am driverele instalate pe celalalt windows mergea perfect. Dau funda, promit celui care merge

2 răspunsuri:
| vali54 a răspuns:

Pai ce windows ai instalat acu? E clar daca inainte aveai windows XP si acu ai instalat Windows 7 e clar ca poate nu e prea performant sa accepte windows-u nou fara probleme ia incearca sa bagi windows-u vechi sa vezi daca merge.

| BleajeAndreiCezar a răspuns:

Asa imi facea si mie da mie nu primea placa de sunet incerca sa cauti alta de windous 7 sau fa-ti iar windous xp