| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un cd cu drivere (adica alea care trebuie instalate dupa ce bagi windows-ul din nou, pentru ati mg sunetul, netul...) si vreau sa ii fac o copie acelui cd cu drivere adica sa pun driverele pe un alt cd astfel incat sa am doua cd-uri cu aceleasi drivere.Va rog ajutati-ma si pe mine

Răspuns Câştigător
| Fl0rIn a răspuns:

Simpul: copiezi tot ce ai p cd si apoi le tragi iar pe alt cd. daca e cd din fabrica si te intra direct in program iesi din programul respecdiv, intri in my computer si intri in (E) cd/dwd drive
funda te rog