| alienbro a întrebat:

Eu la fifa 2010 am o problema : bara aceea de putere a sutului sau centrare se misca foarte foarte incet, stie cineva un patch care sa revina la viteza normala? Mentionez ca nu este doar un efect vizual sau ceva, cat de incet se misca respectiva bara tot atat de incet da si jucatorul sutul / centrarea.

4 răspunsuri:
| adiparvan a răspuns:

Nu este neaparat de la joc depinde si calculator/laptop/notebook s foarte putin sistemul de operarehappy

| alienbro explică (pentru adiparvan):

Dar in timpul jocului totul merge normal, la o viteza normala, doar acea bara se misca foarte incet...

| adiparvan a răspuns:

Atunci vezi la setari

| alienbro explică (pentru adiparvan):

M-am uitat, nu e nimic legat de asta.