| Deny225 a întrebat:

Eu mi-am instalat metin2 united mi-am facut cont si un caracter.Cand vreau sa intru pe caracter ma duce la Login

Răspuns Câştigător
| Raptor a răspuns:

Este din cauza conexiunei foarte proaste la united din ultimul timp. Au incercat sa bage 4 ch-uri (zis is facut) dar a mers foarte greu. Le'a scos si s-a dat totul peste cap. De la un moment dat a cazut serverul... acum inca se mai lucreaza. Nici mie nu imi merge, asteapta 3 zile si dupa, hai sa ne spui daca merge happy

P.S. Bonedripper, nu ti'a cerut nimeni parerea ce sa joace, daca nu sti nu raspunde. Metin2 este un joc foarte placut din cauza ca are multi kill (ceea ce nu au prea multe jocuri online)

1 răspuns:
| Castiel a răspuns:

Dal in **** de metin joaca si tu ceva mai misto wow/silkroad online/etc nu inteleg ce va place la jocu ala de ****. este facut prost si grafica de caca+ ca are probleme. incearca sal instalezi in local disk D mie imi facea la fel... oricum l-am dezinstalat in 3 ore porcarie de joc