| Carb0n a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am descarcat seromt2 siam facut cont si am facut un caracter si cand intru pe el ma scoate la fereastra de login...va rog ce sa fac

Răspuns Câştigător
| alexcosmin a răspuns:

Pai e o problema cu clientul cauta o alta varianta a clientului am patit la fel pe alt mt2

1 răspuns:
| boby_6414 a răspuns:

Iti arata ceva cand te scoate, daca nu itri si tu de mai multe ori, asa mi s-a intamplat si miela alte metinuri si acesta e la fel.Dar plzz imi poti spune cum l-ai descarcat pe Sero-Mt2!