| marcantonion a întrebat:

Eu vreau un server de cunter strike deathrun.
Dar nu stiu sa bag bhop.
Eu m-am uitat pe net dar eu nu am amxmodx am podbot, metamod cunterul meu este, cunter striker lant final cum bag bhop va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Negative a răspuns:

Gogule,fii atent,nu-ti trebuie BHOP! Sau cfg,sau alta treaba,doar fii atent...
Iti iei avant de pe w
Tii apasat space[obtional ctrl,pentru lungime mai mare mi se pare...dar viteza mai mica,sau invers,nu mai stiubig grinbig grin]
Iei mana de pe W,si apesi A si dai de mouse in stanga, apesi D si dai in dreapta, si aia ewinkingMult succes la fragurihappy.