| truliluli a întrebat:

Exista coduri/coade big grin la Resident evil 4? Daca da dati-mi si mie va rog un link cu coduri sau spunetile voi.Multumesc.Funda+vot.:X

Răspuns Câştigător
| Wrecked a răspuns:

Nu sunt parole pentru asa ceva sunt doar pentru ps2 si psp!
daca mai vrei parole la alt joc baga id meu andrey_1234544

1 răspuns:
| BaroS_7350 a răspuns:

Ma scuzi andreyolar nu ai experienta laughing, truliluli baga idul: razvan_21_ian si ceilalti care vor sa ma caute sa va dau Cod la resident evil oricare cu,, Viata infinita-sa omori dintr-un glont-gloante infinite'' atatea folosesc eu poate mai sunt dar nu le-am incercat xD