| WtfShadow a întrebat:

Exista coduri la Need For Speed World pentru chestile alea Boost?
Poate cineva sa imi dea un link de la vreo pagina cu coduri?

3 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Nu există coduri pentru need for speed world. Dacă ai găsit ceva pe youtube sunt keyloggere.

| DopefLsh a răspuns:

Nu, nu există.Tot ce vezi pe YT şi alte site-uri sunt doar nişte minciuni.O să-ţi dea un Survey şi după te trezeşti cu încă unul.Nu e de încredere.

| WtfShadow explică (pentru DopefLsh):

Nici nu m-am uitat pe YT, dar eram curios ca vad cam toate masiniile cu tot felul de chesti cu Boost si ma gandeam ca e vreun cod, ca nu prea cred ca baga lumea bani pentru joc