| Ioan489 a întrebat:

Exista diferente de performanta intre xbox-urile 360? Am inteles ca intre xbox-ul regular 360 si cel slim nu prezinta inbunatatiri ale performantei, doar de design, user experince, cateva bug-uri rezolvate... si cam atat.
Xbox-urile 360 pot rula jocuri noi ca gta 5 ca capacitate grafica inalta? Mai au lag din cand in cand?

1 răspuns:
| Cristian_Ionut_1998 a răspuns:

Depinde la ce model te referi.
spre ex. sunt trei modele de xbox 360 care fiecare are diferente de calitate

Xbox 360 regulat; Xbox 360 s;
Xbox 360 e. modelul regulat nu poate dar X360 s si e pot rula foarte noi