| Razvan9023 a întrebat:

Am o intrebare pentru gameri. Ce diferente exista intre un Xbox One, Xbox One S si un Xbox One Slim. Nu ma pricep la console si as dori sa stiu care sa o achizitionez.

5 răspunsuri:
| Bbbbbbbbbgfddd a răspuns:

Xbox one e versiunea clasica de xbox aia care arata ca o cutie, xbox slim e consola xbox one numa ca e mai subtire si nu arata ca o cutie e, xbox s cred ca este xbox one combinat cu slim adică poate fi pus si pe o parte si pe alta

| Razvan9023 explică (pentru Bbbbbbbbbgfddd):

Inseamna ca au aceleasi specificatii? si doar la desing sunt diferite?

| Bbbbbbbbbgfddd a răspuns:

Asa cred, eu mai mult ma joc pe pc, dar am un amic care are xbox one clasic si slim si nu vad nici o diferenta la specificații

| Razvan9023 explică (pentru Bbbbbbbbbgfddd):

Am inteles. Multumesc.

| Bbbbbbbbbgfddd a răspuns (pentru Razvan9023):

Cu placere