| gigelfutardel a întrebat:

Exista prigrame care joaca in locul meu adica sunt offline si joaca programul in locul meu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista, dar daca joci un joc cu vreo 1000 de jucatori maxim (unul necunoscut) probabil ca nu o sa gasesti. Mai bine iti faci tu singur un bot, dar e mai greu... asa ca mai bine joci naiba fara boti si prostii.

| WEneedPirACY a răspuns:

Exista dar marea problema este codarea lui, asa programe se numesc auto-bot exista site-uri speciale pentru asta dar va trebuii sa cunostii foarte bine comenzile depinde de ce joc joci